F.R.I.E.N.D.S.

Seriál Priatelia oslavuje 25 rokov a počas všetkých tých epizód sa objavilo niekoľko ikonických tenisiek aj oblečenia. Chceš obuť tenisky, v ktorých Chandler sťahoval Phoebe? Vybehnúť v štýle Rachel? Alebo si hádzať, čo najdlhšie to pôjde ako Joey?

friends

Puma

Špeciálne jeden štýl sa v Priateľoch objaví hneď niekoľkokrát, a to Puma Suede.

puma suede

Tak napríklad legendárny diel, kde sa Phoebe premenuje na Princeznú Consuelo Banana-Hammock? Presne v tom dieli má Chandler na nohách Pumu.

pumaA rovnako tak ich obuje Chandler pri sťahovaní Phoebe, aby jej potom povedal, že jediné pozitívne na rozchode s Mikom je to hnusné kreslo, ktoré je ale vlastne jej .. Rachel má Suede pri jej poslednej noci s Monikou, Phoebe ich obuje v diele, kedy je Chandler zhypnotizovaný kazetou, ktorú nahovorí Joey .

puma siedeA čo deň vďakyvzdania, kedy sa Joeymu zasekne vo dverách hlava? Hádaj, čo na túto noc Chandler zase obul ...

adidas

Joey zažije pár svojich vtipnejších momentov práve v teplákoch adidas. Trhne v nich rekord v hádzaní s loptou. 

adidas

Joey ale neni jediný, kto v adidas veciach športuje. Užívaš si diel, kde sa Rachel hanbí za to, ako Phoebe behá, ale potom tomu tiež podľahne?

adidas

Monika má na sebe adidas mikinu, keď premýšla nad tým, kto by bol v akej vojne. A tesne potom, čo si Ross myslel, že Joey ho zachránil pred strieľaním, ale pritom bránil svoj sandwich ..

adidasNo a ani Priatelia sa nezaobídu bez ikonických Stan Smithek. Pozri sa čo má Rachel na nohách v diele The one with the screamer. Tam Rachel randí s Benom Stillerom, ktorý tak trochu kričí.

adidas stan smith

Nike

Zo všetkých značiek je to práve Nike, ktorú v Priateľoch stretneme najčastejšie. Tak napríklad klasickú mikinu vystrieda Joey hneď v niekoľko farbách i dieloch. Diel s Rossovým grantom si vybavíte všetci nie ?! Alebo napríklad ten, kedy Rachel s Rossom najmú Sandyho. A túto mikinu má Joey na sebe aj v diele, kde sa dozvieme, že Phoebe okradla v detstve Rossa. No a rovnako tak v nej presviedča Chandlera, že nie je ako Heckles.

joey

Nike oblečie tiež Ross a to v jeden fenomenálny večer, kedy umožňí Joeymu dostať sa do úlohy moderátora zábavnej show. Chytí ich to viac než sami čakali ..

tepláky Nike

Kto nemiluje ten diel, keď všetci hrajú americký futbal na deň vďakyvzdania? A nielen Rachel hrá v Nike teniskách.

Nike

A nie je to len o teniskách. Monika obuje Nike papuče v diele "The one when Ross hugs Rachel", v tomto diele sa len utvrdíme, že Ross má pre Rachel jednoducho slabosť. 

nike

Nike tepláky obleče Chandler, když nedokáže brečet. Ani Bambi ani štěňátko a už vůbec mu slzu neuroní představa, kdy Monika umírá a to mu to přitom barvitě popisuje. 

tepláky nIke