Hrdo na hrudi

adidas predstavil novinku v rámci kolekcie VRCT. Bundu, kde si môžeš vymeniť nášivku na hrudi. Či už je tvoj životný príbeh akýkoľvek, teraz ho môžeš povedať svetu. Tak čo bude na tej tvojej?

adidas vrct

V základnej variante zdobí bundu klasické atletické "A", ktoré môžeš nahradiť svojím vlastným symbolom. Ten na bundu umiestniš prostredníctvom "nášivky" na suchý zips. Daj priestor kreativite. Povedz, na čom ti skutočne záleží. Inšpirovať sa pritom môžeš slovami, ktorý zvolili ambasádori značky adidas. Patrí medzi ne napríklad basketbalista James Harden, futbalista Paulo Dybala alebo majster sveta v plávaní Ning Zeta. Každý zo športovcov sa snažil jedným slovom zachytiť svoj vlastný príbeh a svoje vlastné hodnoty.

adidas VRCTNa co jsi hrdý ty?

Každej máme ten svoj životný príbeh .. 

.. a je len na nás, ako sa ku všetkým výzvam postavíme. Si silnejší vďaka životnej skúsenosti alebo ťa niečo ťahá stále dopredu?

Klikni na fotku, inšpiruj sa tak jednotlivými príbehmi a nájdi ten svoj.

 

Believer

Ver, bež a dokážeš?

Stefanos Cicipas, tenista, ktorý veril a ako prvý vyhral ATP. Klikni na fotku a prehraj si jeho príbeh.

vrct

 

Author 

Mette Towley, tanečnice, ktorú poznáš napríklad z videoklipu Lemon a alebo tiež ako tanečnicu v skupine Pharrell Williamsa. Táto dievčina tvorí každý deč a chce, aby svet bol lepší ...

vrct

 

Family 

James Harden alebo ho poznáš pod prezývkou "The Beard"? Jeden z tých najlepšie strielacich obrancov, nikdy nezabúda odkiaľ pochádza. A kto teba utvára?

adidas VRCTJames Harden a jeho příběh.

vrct adidas

 

I'm perfect

Ak hľadáš niekoho, kto ťa namotivuje, potom je to Denise Schindler. Prijala svojou nedokonalosť a prerobila ju na dokonalosť.

imperfect

 

Sacrifice

Pretože musíš niečo obetovať, ak chceš niečo dokázať. Len sa nevzdávať. A tým sa riadi aj Paulo Dybala, klikni pre jeho príbeh.

vrct dybala

 

Brave

Ning Zetao. Niekoľko zlatých medailí aj zdolaných rekordov v plávaní. Čo mu nesmelo na jeho ceste chýbať? Statočnosť.

vrct ning zetao

A aký je tvoj príbeh?