pic

O nás

Top4Street vyniká vášňou pre sneakers a jedinečným štýlom. Užívame si aktívny život štýlovo. Trendy radi sledujeme a ešte radšej ich prinášame. U nás určite nájdeš tenisky, oblečenie i doplnky, ktoré ulici pristanú. Vieme v tom totiž chodiť. Takže, ak sa chystáš vyraziť do ulíc a potrebuješ poradiť, čo je teraz trendy a ktoré veci radšej schovať do pivnice, my sme tu pre teba. Vo streetwearu sme ako ryba vo vode.

Nájdeš u nás legendárne štýly ako superstar, Stan Smithy, Air Force, Ery, Jazzy, ale aj odvážnejšie kúsky a limitované edície. A to od TOP značiek ako sú adidas, Nike, Vans, Puma, Saucony, Asics, New Balance a ďalšie. Vieme, kto kedy akú tenisku obul, čo sa nosí, a ktoré sneakers by ti v botníku rozhodne nemali chýbať. Tenisky sú totiž naša vášeň a tak každý deň začíname nasávaním nových releasov a Colaba a rozprávkou pred spaním sú ako inak než novinky zo sveta sneakers. Mať štýl tak nikdy nebolo jednoduchšie.

Top4Street je značka, ktorá patrí do rodiny Top4Sport a s jeho staršími súrodencami zdieľa veľmi blízky vzťah k aktívnemu životnému štýlu.

História TOP4SPORT

2010

Zakladáme spoločnosť Top4Sport a zahajujeme spoluprácu s Nike

2012

Spúšťame špecializovaný futbalový e-shop Top4Football

2013

Spúšťame e-shopy Top4Running a Top4Fitness

2014

Otvárame predajňu Top4Football v Prahe, najmodernejšiu futbalovú špeciálku v strednej Európe. Spolupracujeme s viac ako 100 klubmi od prvej ligy až po nižšie triedy.

2015

Expandujeme na Slovensko, zahajujeme prevádzku predajne Top4Football v Bratislave. Zároveň otvárame prémiovú predajňu Top4Running v Prahe. Zahajujeme spoluprácu s Českým atletickým zväzom.

2018

Expandujeme do Nemecka, Rakúska a Španielska. Spúšťame e-shop Top4Street

2019

Top4Sport sa stáva hrdým členom 11TeamSports Group, najväčšieho futbalového predajcu v Európe.

Náš tím

pic

Pridaj sa k nám

Nezastavujeme. Expandujeme, zlepšujeme sa, posúvame limity, búrame prekážky a plníme si sny. Neustále rastieme ako do veľkosti, tak do kvality a práve preto hľadáme nových spoluhráčov do nášho tímu.

Žiješ športom? Pridaj sa k nám a rob to, čo Ťa skutočne baví! Nájdi pozíciu tvojich snov!

Zobraziť pracovné ponuky

Spoj sa s nami

Neunikne ti žiadna novinka alebo tvoja budúca práca snov.