Kvetiny sú v kurze!

Športové kúsky v kombinácii s kvetinovými vzormi? Veľké, malé, vo výrazných farbách, ale aj v jemných tónoch. Na topoch, mikinách, teniskách aj na čiapkach ....

Nechaj rozkvitnúť svoj šatník.

květiny

Neexistuje žiadna baba, ktorej by kvetinové vzory aspoň v nejakej podobe nepristali. Takže práve preto sú kvetinové vzory už dlho letným hitom.

Ako zvoliť správnu kombináciu?

S motívmi kvetov musíš, rovnako ako s inými potlačami, byť opatrná. Kvety na tmavých plochách lichotia rozhodne viac, než na svetlých a drobnejšie kvietky lichotia rozhodne viac, než väčšie potlače. Jedno je jasné, keď zvolíš kvetinové tričko, musíš ho kombinovať s jednoduchým spodkom. Poznáš to "menej je viac" a "v jednoduchosti je krása". Kvety na oblečení sú samy o sebe natoľko výrazným prvkom, že nie je potrebné ich ešte viac zviditeľňovať. Napríklad Champion prišiel s tričkom, ktoré je ozdobené jemnou potlačou ideálne na leto v kombinácii napríklad s džínsovými kraťasmi.

květiny

 

O rozkvitnutú limitku sa postarala značka Puma v spolupráci so Sue Tsai. Jemné kvietky zdobiace mikinu s kombináciou čiernej farby je ideálna voľba na chladnejšie letné večery. V rovnakom štýle je aj tričko, ktoré stačí, vďaka jeho pestrosti, skombinovať s jednoduchým spodkom, a môžeš vyraziť.

puma

 

Netrúfaš si na žiadne veľké rozvyknuté plochy?

Riešením pre teba môžu byť kvetinové doplnky ako je napríklad čiapka alebo tenisky. U nás nájdeš aj skvelú kombináciu papúč Puma, ktoré ti nesmú v letnej výbave chýbať.

kšiltovka

 

puma

Tak aký kvetinový kus si objednáš? Zdieľaj s nami na Instagrame svôj outfit a nezabudni nás označiť @top4street.sk