Legíny do ulíc patria!

Ruku hore, kto miluje legíny aj inak ako len na šport? A ako ich najradšej kombinuješ?

leginy

Trochu histórie ... Najprv sa legíny nosili kvôli zahriatie nôh v chladnom počasí a boli vyrábané prevažne z kožušiny. Potom sa stali nevyhnuteľnými pre šport. No a dnes? Legíny sú fenomén!

leginy

Legíny do ulíc patria, len musíš vedieť, ako ich nosiť. Najjednoduchšou možnosťou ako nosiť legíny, je kombinácia s dlhšou mikinou alebo tričkom, to je v dnešnej dobe klasika, ktorá neublíži žiadnej postave. Krátky vršok k legínam už nie je tabu, ale má svoje pravidlá. Ak chceš vyraziť v legínach, v ktorých všetci uvidia tvoje obopnuté pozadie, je vhodnejšie mať k tomu náležité miery (nič v zlom samozrejme).leginy

Ďalšou dôležitou vecou je, aby ti perfektne sadli. Pokiaľ budú príliš vyťahané, budú na tebe plantať a vyzerať ako zle vyzerajúce tepláky. Naopak, ak budú príliš tesné, budú ti zvýrazňovať partie, ktoré zvýraznené mať nechceš. Vyber si legíny so správnou dĺžkou, takže po členky. Tie ¾ zbytočne skracujú nohy, ale poznáš to "sto ľudí, sto chutí".

Čo sa týka farby, tak samozrejme, čierna zužuje, takže všetky siahneme po čiernych. Ale nemusíš sa báť farieb ani vzorov, len k nim zvoľ skôr dlhší jednofarebný vršok, pretože "menej je viac".

leginy

A ako ich najradšej nosíš ty? Zdieľaj s nami na Instagrame svoj outfit. Nezabudni označiť @ top4street.cz, pretože každý mesiac vyberáme jednu výhernú fotku.

Blog by Veronika Nováková