Mikina nadovšetko

Pohodlné kúsky idú vpred a môžeš ich kombinovať aj s elegantnými druhmi oblečenia. A práve mikiny patria medzi ne. Ich popularita rozhodne rastie. Mikiny už nepatria len medzi voľnočasové kúsky, nosia sa teraz úplne všade: v práci, na šport, na formálne príležitosti, ... Neboj sa kombinovať a experimentovať. Vezmeš ju raz a už nebudeš chcieť nič iné.

mikina

Kto chce byť originálny, nesmie sa báť neísť s davom, ale proti nemu. To platí ako v živote, tak vo svete módy.

Ako nosiť mikinu, a pritom vyzerať šik?

Mikina so sukňou

Že mikina patrí len k teplákom alebo k legínam? Vôbec. Neboj sa vyskúšať kombináciu so sukňou. V tomto outfite som zvolila čiernu koženú sukňu s černou mikinou. Tento look je hodený trochu do elegantného štýlu pre inšpiráciu a možné využitie na formálnejšie príležitosti. Na udržanie jednoduchosti a elegancie sú zvolené celo biele tenisky, ako inak než milované Conversky.

mikina

Mikina a džíny

Obleč čiernu cez hlavu,  alebo svetlú na zips. S kombináciou so stále populárnymi džínsami s dierami pôsobia ležérne, ale stále šmrncovno. Ružová farba je vhodná pre blížiace sa leto a pre rozsvietenie outfitu.

mikinamikina

BTW, ktorý tím si? Ten, ktorý preferuje mikiny na rozopínanie, alebo fanúšik mikín cez hlavu?

Športový štýl

Potom samozrejme nesmieme zabudnúť mikinu s legínami alebo tepláky, klasická kombinácia, ale stále cool, keď to vieš nosiť. A keď vezmeš mikinu o veľkosť väčšiu, rozhodne sa nič nestane. Naopak!

mikina