Predsavzatia pre sneakerheadov

Predsavzatia pre sneakerheadov

9. 1. 2020 4 min. čítania

Nový rok je tu a ty nemáš vymyslené jediné predsavzatie? Tak čo jedno z týchto?

1. Svoje tenisky si budem čistiť

Tak toto chce dodržať snáď každý nie? Keď si kúpiš nové tenisky, hovoríš, ako ich budeš udržiavať takto krásne čisté? No tak poďme v roku 2020 bojovať za čisté tenisky. Je to jednoduché, buď môžeš chodiť tak opatrne, aby ti doma stačilo ich len utrieť a alebo raz za čas jednoducho vezmeš nejaký ten prípravok a dáš svoje tenisky do pucu. Nezabudni, že o každú tenisku sa staráš inak, ide o materiál, ale v prípade bielej a čiernej napríklad aj o farbu. Biele nechaj vybieliť na slniečku, čierne nechaj uschnúť zásadne doma..

2.Kúpim si len tie, ktoré budem fakt nosiť

Haha, tak na toto predsavzatie sme my u nás sami dosť zvedaví. Bolo by super mať v botníku fakt len tie, ktoré reálne nosíš viď? Ale niekedy je tá láska k teniskám silnejšia, než premýšľať nad tým, či ich skutočne zoderieš. Takto ... ak sa nedokážeš vzdať toho pocitu nových tenisiek, tak potom je iná možnosť - toč to, nech ich všetky zoderieš.

3. Skúsim niečo nové

Nike, adidas, Puma i Vans sú klasika. Čo napríklad ale skúsiť Saucony alebo Asics Tiger? Aj tieto tenisky totiž vedia dosť milo prekvapiť a to ako pohodlím, tak štýlom.

4. Za prehľadný botník

To trochu súvisí s tým čistením tenisiek. Aj to, kam ich ukladáš sa ukáže na ich stave. Hádžeš jednu cez druhú? Tak to ti veľmi dlho nevydržia... Skús to trochu utriediť, či už použiješ krabice, poličky alebo nejaké konštrukcie, urob si vo svojim botníku systém.

5. Jedna farba, jedny tenisky

Toto poznáme všetci. Miluješ zrovna teraz červenú alebo zelenú? A koľko od tej jednej farby máš párov tenisiek? No a teraz ruku na srdce, aj tak vždy siahneš po tých jedných, ktoré sú tvoje najobľúbenejšie. Takže ďalšia rada od nás - maj prehľad o tom, čo v tom botníku máš a snaž sa si vždy vybrať nejakú novú farbu. Pretože ver mi to, že budeš mať 5 čiernych párov rovnakých tenisiek ti je k ničomu, ale až budeš mať rôzne farby, to sa potom tie outfity budú ladiť sami. Áno, je niečo iné mať biele AF a biele Conversky, pretože to sú zrovna dve klasiky, ktorý kombinuješ inak. Ale nepotrebuješ mať v zelenom odtieni Air Maxy, Deerupty i RS-Xka.

6. Nebudem skladovať

No a keď príde ten čas, že niektoré z tenisiek už nenosíš, pošli ich ďalej. A môžeš to zobrať pokojne len z praktického hľadiska, nemusíš ich udržiavať a vytvoria ti miesto na ďalší pár ....

Tak čo, ideš do toho s nami? Ktoré vyberieš? Poď si s nami dať túto challenge na Instagrame a schválne ako dlho nám to vydrží.