Ready na jeseň?

Ready na jeseň?

8. 10. 2019 3 min. čítania

Že leto je rozmarné? Podľa nás je to skôr jeseň. Priprav sa na tie teplé aj studené dni jesene.

Ready na jeseň?

To, že je jeseň v kalendári je jedna vec, ale už ju cítiš aj vonku, a tak je nutné sa na to pripraviť.

Slovo "rozmarný" sa podľa nás hodí viac k jeseni než k letu, chvíľu teplé slnečné dni a inokedy chladné dni, ešte naviac s vetrom a prší. No a preto to bude príroda, kto určí, čo si dnes vezmeme na seba. Bez bundy už to jednoducho nejde, inak sa prechladnutia nezbavíš. Tak ktorú tu bundu vybrať?

bunda

Je to vlastne logické, jesenné kúsky sú o prírodných tónoch a tim proste nič nepokazíš. Medzi favoritov patrí jednoznačne horčicová, vínová a khaki. Ale ani so staroružovou nešlápneš vedľa. Jemné tóny môžeš kombinovať s čiernymi kúskami.

Chceš byť cool? Kúp si pršiplášť adidas nebo zažiar (doslova) v Under Armour

adidas             under armour

A pre väčšie zmrzliny sú tu teplejšie bundy - dlhá alebo s kožušinkou.

adidas          vans

Úloha znie jasne - zostať pekne v teple. Ďalej už záleží na tebe, čo od bundy očakávaš. Nechceš premoknúť? Kup nepremokavú. Nechceš prefúknuť? Kup s kapucňou alebo golierom. Spoľahnúť sa môžeš napríklad na Nike alebo Vans.

 nike          vans

Ak chceš svoj outfit oživiť, tak sa toho neboj, vyber si takú bundu, ktorá je niečím zaujímavá a vynikne. Trebárs collab Pumy so SUE Tsai schováva vo svojej kolekcii bundu obohatenú o kvetinkové vzory. A stále spĺňaš tú podmienku prírody, všímaš si?puma       puma

Vyber si podľa seba a nezabudni to s nami zdieľať na Instagrame s označením@Top4Street.sk