Sandále s ponožkami nenos, obuj sa do šlapiek alebo
slip-on

Trópy sú tu. To spoznáš aj keď možno ani nechceš. Horúco všade, hlavne v MHD a obľúbené sandále s ponožkami nesklamú. Ty to chceš ale pojať štýlovo, hm? Takže, čo je najlepšia voľba na nohy v lete?

Papuče a slip-on!

slipon

 

Éra zvaná papuče

Nemáš spojené papuče s dovolenkou, keď ti bolo asi tak 8 a celá rodina ste v nich lietali na pláži v Bibione alebo Chorvátsku? Taká klasika nie? No .. a teraz v nich lietaš všade a je to trendy.

puma

Leto bez papúč je pre väčšinu z nás nepredstaviteľné. Každý si chce užiť letné počasie so všetkým a byť hlavne vo vzdušnom pohodlí a nie sa niekde pariť. Šľapky u nás nájdeš v niekoľkých rôznych variantoch.

Ak chceš vyložene papuče k vode, tak môžeš zvoliť aj farebné, ktoré zladíš s plavkami. Alebo ich vezmeš do mesta k neutrálnej farbe a stanú sa tak tým kúskom, ktorý rozrazia tvoj outfit.

adidas pantofle

Chápem ale, že do mesta, hlavne do práce sa potom hodia viac neutrálne modely, ktoré môžeš kombinovať aj s elegantnejšími kúskami ako sú napríklad šaty alebo spoločenské nohavice.

pantofle

 

Legenda s prezývkou slip-on

Každý ale poznáme aj tie chladnejšie večery v lete, a v tomto prípade milujeme slip-on, v ktorých sa nebudeš pariť ako v klasických teniskách, ale nezmrzneš ako v papučiach. No a ak pracuješ v kancli, tak je to ideálne, pretože teraz začína obdobie hádame sa o klimatizáciu.

vans

Jednoducho len nazuješ a ideš! Žiadne otravné zaväzovanie šnúrok. Ak patríš medzi tých, ktorý ocenia kombináciu pohodlia a praktickosti, musíš si aspoň jedny zaobstarať.

Sú multi! Multifunkčné, univerzálne a tak sa hodia k rôznym príležitostiam. Môžeš ich obuť takmer ku každému outfitu a vždy to bude vyzerať perfektne. Dokonalý outfit s nimi vytvoríš pomocou obyčajného bieleho trička v kombinácii s roztrhanými riflami alebo kraťasmi. Asi najslávnejším prevedením slip-on je Vans Checkerboard, šachovnica, ktorú u nás nájdeš hneď v niekoľkých farbách. Ktorú si vyberieš? Čierna je klasika, ale za mňa na leto vedú tie červené!

vans slipon

Blog by Veronika Nováková