Späť do školy. Štýlovo.

Dva mesiace prázdnin utiekli ani nevieme ako a je na čase zasadnúť späť do školských lavíc. Už zase vypukne maratón ranného vstávania a otázky čo na seba. Preto je práve teraz ideálny čas na to, zaobstarať si nové kúsky. Takže ...

vans

Čo ti nesmie chýbať?

Základ je jasný -> prezúvky, papuče alebo jednoducho pohodlné topánky do lavíc alebo na prednášky. A hneď za nimi je v poradí batoh alebo taška, o batohoch si prečítaj viac v predchádzajúcom článku. No a či chceme alebo nie, v septembri už začínaj byť rana chladnejšie, takže určite nesmieš zabudnúť mikinu alebo bundičku. A keď príde veľa veľká únava, mikinu použiješ aj ako vankúš pod hlavu. Kto sme to aspoň raz neurobili, čo?

A aký outfit zvoliť?

Záleží, či chceš vyniknúť alebo zapadnúť. Máme pre teba dve kombinácie, jednu výraznejšiu a druhú prízemnejšiu.

V prvom outfite dominujú okaté tepláky Vans. Každý chce tých niekoľko hodín mať pohodlie, hm? Outfit doplň o červený batoh, ktorý ladí s farebnou kombináciou teplákov. No a zbytok už je v jednoduchej bielej, pretože v tomto outfite žiara tepláky a ty to nechceš prekombinovať.

outfit

Druhý outfit nie je tak výrazný, tým nič nepokazíš a stále budeš mať štýl a užívať si pohodlie. Čierne legíny, ktoré slušia snáď každej z nás, zkombinuj s crop top mikinou. Zbytok outfitu doplň o biele tenisky a tašku cez rameno. Každý nemusí byť fanúšik ruksakov, že?

outfit

Tak čo je tvoja šálka kávy? Vynikať alebo skôr zostať u čiernobielej klasiky?