Trefa do čierneho!

Trefa do čierneho!

21. 11. 2019 2 min. čítania

Čierna je klasika, ktorá sa hodí ku každej príležitosti. V jednom outfite vybehneš do práce, na kávu ale aj večer do baru. A naviac je praktická!

Trefa do čierneho!

Čierna je vraj znakom dominancie ale aj podriadenosti...No dobre, dôvod jej obľúbenosti bude asi najskôr v tom, že sa v nej každý cíti dobre, táto farba zoštíhľuje a zároveň pôsobí dobre, v niektorých prípadoch až luxusne. 

černý outfit

Čiernu farbu si na seba vezme ten, kto chce na svoje telo upozorniť, ale i ten, kto nechce byť príliš vidieť. V čiernej proste môžeš vyniknúť aj zaniknúť. A akú stranu si vyberieš ty, je už na tebe. 

černé šaty

Táto klasika sa hodí ku každej príležitosti. V jednom outfite vybehneš do práce, na kávu aj večer do baru.  A naviac je praktická! Tá farba nestarne tak rýchlo ako napríklad biela a nie sú na nej vidieť škrvrny. 

mikina

Keď hovoríme o škvrnách.. je tu jedno pravidlo 👉 čierna musí byť čierna

Tvoja čierna musí byť naozaj čierna. Daj si pozor na vyšisovanú šedočiernu alebo fľakaté tričko, ktoré stratilo v práčke farbu. To proste nevyzerá dobre. 

pánský outfit

Takže je to jednoduché. Ak ráno zúfalo pozeráš do skrine, siahni po čiernej. Kľudne dvakrát a vznikne celočierny outfit, ktorým proste nič nepokazíš. Naopak.  

Bez čiernej to nejde. Čierna bola, je a bude trendy.